כעת גולשים באתר: 265
מספר הספרים באתר: 17,627
מספר הביקורות באתר: 40,051
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

ז'אנר - פרוזה מקור

פרוזה מקור - נוריתה ביקורות והמלצות על ספרים

עמודים

זוגיות, אמהות, יוגה ומסע פיזי  ורוחני בין שני עולמות 
המורה ליוגה ואשת העסקים הישראלית, יונית כהן המתגוררת בסן פרנסיסקו חושפת בספר הביכורים שלה "המסע אל הלא נודע" סיפור שיכול להוות השראה להצלחה עבור כל אישה.

".... הסיפור הטוב ביותר שלי על אהבה לא מתחיל בהיכרות מופלאה. או בהצטלבות קוסמית או 
באיזו תשוקה מרעישת סיפים. ולא נגמר בחתונה, ילדים משפחה או טרגדיה נוראה אחרת.

מחלת הסרטן היא מחלה המאיימת על אורח החיים של החולה ומשפחתו ומובילה לשאלות רבות, כמו: איך מסתגלים למציאות שהשתנתה בפתאומיות? אילו החלטות רפואיות יהיו היעילות ביותר? האם מספרים? ואם כן, למי וכיצד? איך מבקשים תמיכה בתוך המשפחה ומחוצה לה? איך מתמודדים עם פחדים ומועקות ועם מצב כלכלי וחברתי שונה? כל חולה וכל משפחה מתמודדים בסגנון המיוחד להם, וכמעט כולם מרגישים בטוחים יותר במחיצת אנשים שמצבם דומה.

"שנה במתנה" מאת מייה בן יאיר בהוצאת "ספרי ניב", הוא מעשייה מודרנית העוסקת בהגשמת החלומות שלנו, בהחלטות שאנו מקבלים ובהשפעה שלהן על חיינו ועל הסביבה שלנו. איזו משאלה אתם הייתם בוחרים שיגשימו לכם?

"הרהורים" מאת אריה רייזל בהוצאת "ספרי ניב", הוא שם לא מחייב. אין בו לקבוע רעיון מסוים או לתמוך באג'נדה מסוימת בנוקשות. יום יום והרהור משלו. גם לכם הרהורים דומים. העלאתם על הכתב תצביע כי רבים מהנושאים החיוניים אינם נדונים כלל. יש להעלותם לדיון ציבורי מקיף וזהו זה תפקידכם.

"אבשה, זו מאדאם פָבֶּרְט, אימא של דָמִיאָן. אתה ודאי זוכר".  

"אין יציאה" מאת חניה פרץ בהוצאת "ספרי ניב", הוא דיוקן מרגש ועוצמתי של דור שלם שנולד לעולם חסר צדק והיגיון, ונחמתו היחידה נמצאת בסיפוקים מיידיים שמאבדים מערכם ומיעילותם מהר מדי.

"מקוצ'ין שבהודו – כל הדרך הביתה" מאת ריקי שטרן בהוצאת "ספרי ניב" הוא סיפור מסעה של משפחה יהודית-הודית שעלתה לישראל אחרי קום המדינה. זמן קצר אחרי הגעתם נפטרים ההורים בזה אחר זה, ושמונת הילדים נשארים להתמודד לבדם עם תלאות החיים.

"עולם הפוך – הסיפורים הדפוקים של המאה ה- 21" מאת אליהו מנחימוב אגייב בהוצאת "ספרי ניב" הוא קובץ סיפורים המבוססים על עולמנו. כל סיפור בו מנסה לחשוף טפח, לא רק בבעיות, שהן חלק בלתי נפרד מההוויה שלנו, אלא אולי גם, ובעיקר, בפיתרון, שרבים כל כך אינם רואים בו אפשרי, או שחושבים שהוא רחוק מאוד ממחוזותיהם. 

בגיל המעבר החליט לשנות את אורח חייו:
עזב את ביתו ומשפחתו, קנה ג'ינס קרועים והנציח קעקוע בכתפו.
האם באמת ישתנו חייו?

בכניסה להיכל התרבות מנגן בוריס בכינור.
בוריס היה כנר שני בתזמורת קייב וכעת מקבץ נדבות.
נגינתו נגעה כל כך לליבה של צעירה עד שהייתה מגיעה
יום-יום להקשיב לו.

עמודים

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI