כעת גולשים באתר: 106
מספר הספרים באתר: 17,344
מספר הביקורות באתר: 38,921
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
כישורים לחיים מאושרים
  כותרת משנה
הבנת מערכת היחסים במשפחה בעידן החדש
  שם הסופר
  שפת מקור
עברית
  ז'אנר
  מספר עמודים
363
  הוצאה לאור ספרי ניב
  שנת הוצאה לאור של המקור
2019
  תאריך הכנסה לאתר
26/07/2019
     
 
כישורים לחיים מאושרים - אסתי גולדפלד - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 392
 

"כישורים לחיים מאושרים – הבנת מערכת היחסים במשפחה בעידן החדש" מאת אסתי גולדפלד, בהוצאת ספרי ניב, הוא מדריך תיאורטי ויישומי להורים ולאנשי חינוך, הרוצים להעמיק בהבנת נפשם של הילד ושל ההורה בעידן הנוכחי ובהבנת היחסים ביניהם. 

אסתי גולדפלד יצרה בספר אינטראקציה ייחודית ומעשית בין עבודות של תיאורטיקנים שהיוו את אבני הדרך של הפסיכולוגיה לבין ניסיונה כיועצת חינוכית ומשפחתית, כמטפלת רגשית וכמנחת הורים. הספר גדוש בכיווני חשיבה ייחודיים, בתיאורי מקרה ובכלים פרקטיים שישמשו את ההורים ואת המחנכים, במטרה להתוות דרך להבנת צורכי הילד, מצד אחר, וצורכי ההורה, מצד אחר, ולבחון את יישום ההבנות הללו במפגש המאתגר ביניהם. מתוך תובנות מובחנות ומודעות אלה ייבנו היחסים והאווירה בבית.

היכולת להיות קשוב לאחר היא אלמנט בסיסי בכישורי חיים. זהו הבסיס ליחסים בין-אישיים בקבוצת בני הגיל, לזוגיות או למקום העבודה. כשאנו קשובים לילדינו ומלמדים אותם להיות קשובים לעצמם, ועם זאת להיחשף לרשמים של אחרים מתוך מקום של כבוד, הם למדים לנהל מערכות יחסים טובות, שבהן הם מודעים לעצמם בקשר ובאינטראקציה עם הזולת. כשאנו מבקרים ושופטים אדם, לעולם לא מתקיימת הקשבה לו. הקשבה אמיתית מתרחשת ממקום מכבד, גם אם תפיסת העולם שלו שונה משלנו. חשוב שנדע לשים מחיצות בין הדעות והתפיסות שלנו לבין אלה שלו, מתוך ידיעה שזה שלו וזה שלנו.

"זהו מדריך תיאורטי ויישומי להורים ולאנשי חינוך, הרוצים להעמיק בהבנת נפשם של הילד ושל ההורה בעידן הנוכחי ובהבנת היחסים ביניהם. הספר רווי כלים מעשיים וידע מקצועי המבוסס על תיאוריות פסיכולוגיות ועל ממצאים מחקריים. שזורות בו תובנות מקצועיות וחוויות אישיות של מטפלת ויועצת חינוכית שצברה ניסיון עתיר שנים בעבודה עם ילדים, עם מתבגרים ועם הוריהם. הספר מציג גישה אופטימית ומעשית לתקווה ולצמיחה." ד"ר יפעת הררי,יועצת חינוכית, מרצה וחוקרת במכללה האקדמית לחינוך דוד ילין

אסתי גולדפלד היא יועצת חינוכית מטעם משרד החינוך ומטפלת רגשית מומחית, יועצת משפחתית, מדריכת הורים ומנחת קבוצות וסדנאות להורים ולילדים. בעלת תואר מוסמך בלימודי הגיל הרך מטעם בית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. עבדה כרכזת תוכנית "ראשית" בליווי משפחות בסיכון במסגרת אגף שחר והמכון לחקר הטיפוח בחינוך של האוניברסיטה העברית בירושלים.
 

 

המלץ לחבר

כישורים לחיים מאושרים
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI