כעת גולשים באתר: 196
מספר הספרים באתר: 17,345
מספר הביקורות באתר: 38,947
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
חיים עם הסרטן
  כותרת משנה
גישה חדשה לטיפול משולב בסרטן
  שם הסופר
  שפת מקור
אנגלית
  ז'אנר
  מתרגם חנה גבאי
  מספר עמודים
360
  הוצאה לאור הוצאת פוקוס
  שנת הוצאה לאור בארץ
2010
  פירוט נוסף
עריכה מדעית: פרופ' יעקב שהם ( M.D.) הקדמה : פרופ' יעקב שהם ( M.D.
  תאריך הכנסה לאתר
12/10/2016
     
 
חיים עם הסרטן - ד"ר קית בלוק - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 1093
 

השילוב הטוב ביותר בין רפואה קונבנציונאלית לטיפולים משלימים נתמכים מדעית

תוכניות תזונה, פעילות גופנית ושלומות גוף-נפש

דרכים מוכחות לשיפור יעילות הטיפול תוך הפחתת הרעילות ותופעות הלוואי

תוכנית לתחזוקת הגוף כדי להישאר נקיים מסרטן

 

ד"ר קית בלוק הוא רופא בעל שם עולמי שנחשב פורץ דרך בטיפול חדשני בסרטן. כמנהל רפואי של מרכז בלוק לטיפול משולב בסרטן בארה"ב, הוא טיפל באלפי חולים, שהמשיכו לחיות חיים ארוכים ומלאים, הרבה מעבר לתחזיות הקודרות שניתנו להם. ספר זה, המהווה תמצית ניסיונו העשיר בן 30 שנה, נועד לתת לחולים תוכנית שיטתית ומבוססת מחקרית, שתאפשר להם להחזיר לעצמם את החיוניות הגופנית והרגשית שלה הם זקוקים כדי לעמוד בדרישות הטיפול ולהחלים.

זהו ספר מעודד, אנושי ובר-סמכא, שחולים רבים ציפו לו. הספר מבוסס על הבנה מעמיקה כיצד פועלים הגוף והנפש במשותף כדי לנצח את המחלה. הוא מיועד לחולי סרטן - הן למי שאובחנו לאחרונה והן למי שסיימו את הטיפול ורוצים למנוע את הישנות המחלה. תוכניתו של ד"ר בלוק, המפורטת בספר, היא קלה להבנה ומאפשרת לכל אחד ליישם אותה, חלקים מסוימים בכוחות עצמו וחלקים אחרים בעזרתו של מטפל מקצועי.
 

ספר חדשני זה מציע:

·גישות משופרות לטיפולים הקונבנציונאליים, לצורך הגברת יעילות הטיפול ולהפחתת הרעילות, כמו "כרונותרפיה" – כימותרפיה המתוזמנת על-פי השעון הביולוגי הייחודי לכל חולה.

·תוכנית תזונתית שתגרום לסביבה הביוכימית של הגוף למנוע את צמיחת הגידול או הישנותו, וכן תחזק את יכולתה של המערכת החיסונית לתקוף את שארית התאים הסרטניים שנותרו בגוף.

·תוכנית מפורטת לנטילת תוספי תזונה מיוחדים, המיועדים למנוע את תופעות הלוואי, להקל את תסמיני המחלה ולרסן תהליכים, כמו דלקת וגליקמיה, העלולים להזין את הסרטן אם לא יטופלו כראוי.

·תוכניות חדשניות לפעילות גופנית ולהפחתת לחצים, המחזקות את הגוף והנפש, מפחיתות את הדיכאון ותומכות ביכולות הגוף לרפא את עצמו.

·תוכנית תחזוקה מלאה לתקופת ההפוגה, כדי למנוע את הישנות הסרטן.

·הסברים מעמיקים מדוע סיום הטיפול הכימותרפי או הניתוחי אינו סופו של תהליך הריפוי, ומהם הצעדים שחייב החולה לנקוט כדי להבטיח שיישאר נקי מסרטן.

·הסברים משכנעים מדוע הגישות המתירות לחולי סרטן לאכול כל מה שהם רוצים, מסוכנות ומדוע יש לשנות את התזונה של מי שחלה בסרטן.

 

הספר כולל מפות להתחלה מהירה שיובילו אתכם למידע הרלוונטי ביותר למצבכם. כמו כן מכיל הספר סיפורי מקרים רבים מהקליניקה, שיתמכו בכם ויעוררו בכם השראה.

 

"ספר זה מגיש תוכנית מעשית ומפורטת בעלת בסיס תיאורטי מוצק, רקע מדעי רחב וניסיון מעשי מתועד ומוכח. הספר משובץ בתיאורי מקרים מרשימים ונותני תקווה. התוכנית המתוארת בספר עשויה לעזור לאנשים רבים."

פרופ' יעקב שהם, מתוך ההקדמה לספר.

 
סרטון:

המלץ לחבר

חיים עם הסרטן
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI