כעת גולשים באתר: 172
מספר הספרים באתר: 17,489
מספר הביקורות באתר: 39,605
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
  מירי רוזובסקי  

מירי רוזובסקי נולדה בירושלים ב- 1967. למדה ספרות ותיאטרון באוניברסיטה העברית, ותסריטאות בביה"ס לקולנוע ע"ש סם שפיגל בירושלים. מירי רוזובסקי עבדה כעיתונאית ב"מעריב", ובמערכת החדשות של ערוץ 2, וכתבה תסריטים עבור "ערוץ הילדים" ו"טלעד". מירי רוזובסקי כתבה ספר ילדים בשם "מיצי" (יחד עם רן כהן-אהרונוב) הופיעה בשנת 2001 ב"ספרית פועלים".

על ספרה הראשון, כל הדרך הביתה, זכתה בפרס ירושלים לכתב יד בעילום שם, ושלוש הוצאות נלחמו על הזכות להוציא אותו לאור. קובץ סיפוריה של מירי רוזובסקי זכה בשנת 1999 ב"פרס ירושלים לספרות יפה". סיפורי הקובץ מתפרסמים בספר כל הדרך הביתה - גבר של אשה אחת.

בשנת 2006 יצאה לאור סדרת ספרי ילדים (ראשית קריאה) מפרי עטה של מירי רוזובסקי בשם רוני מקרוני. בסדרה: רוני מקרוני פוגשת צפרדע, רוני מקרוני וסבא אליעזר, ורוני מקרוני לא רוצה שום חוג.

אותה אהבה, כמעט של הסופרת מירי רוזובסקי נמכר ביותר מ- 20,000 עותקים והגיע ל"ספר זהב" מטעם התאחדות הוצאות ספרים בישראל (11/2006).

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI