כעת גולשים באתר: 136
מספר הספרים באתר: 17,327
מספר הביקורות באתר: 38,603
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
  איתי יצחקי  

איתי יצחקי, מנכ"ל ויזם בתחום הרפואה והביוטכנולוגיה, מזה 26 שנה, עוסק בפיתוחים טכנולוגיים ורפואיים המיועדים להציל חיים ולשפר איכות חיים. הוא גייס עבורם סכומי כסף רבים. במסגרת עבודתו הוא עוסק בעולם הפיננסי, הפיתוחי והשיווקי של התחום הרפואי, בכל רחבי העולם.

החיים כיזם הם רבי סיכון (תעסוקתי ופיננסי), לכן הוא נעזר בקבלת החלטות, במקביל לפן הרציונלי, גם באסטרולוגיה ובקריאה בקלפים. הוא נעזר בקריאה בקלפים גם בהחלטות בחייו האישיים.

יצחקי עוסק, קרוב ל-40 שנה, בזמנו הפנוי, במיסטיקה ובתורת הנסתר. הוא הקיף מספר תורות מהמזרח ומהתרבות המערבית, למד קבלה ומתעניין באסטרולוגיה ובקריאה בקלפי טארוט. מטרתו הייתה לנסות להבין את הצורך האנושי של כולנו, לחפש דרכים להשיג ולקבל שליטה טובה יותר על חיינו, ובמקרים מסויימים לשנות את גורלנו. בשעות הפנאי עוסק גם בהיסטוריה, גאוגרפיה ודתות.

שירת בצבא במשך חמש וחצי שנים, במהלכן התגורר בחיפה. בוגר קורס חובלים בחיל הים. מפקד כלי שייט, מדריך בקורס חובלים, השתתף במלחמת לבנון הראשונה. למד הנדסת תעשיה וניהול באוניברסיטת בן גוריון והתגורר בבאר שבע ארבע שנים. למד מנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן.

 

מזה 25 שנה משמש כמנהל בתעשיית התרופות והציוד הרפואי: מנהל מטה המחקר ופיתוח של חברת טבע לשעבר. סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת תרופות וציוד רפואי.

משנת  1995 ועד 2011 מנכ"ל של ארבע חברות סטארט אפ לפיתוח מוצרים חדשניים לתעשייה הרפואית, תרופות ומוצרים רפואיים פורצי דרך הנמכרים בעולם.

משנת 2012 משמש כיושב ראש של קבוצת דאטום המפתחת חלבונים לבנית רקמות ואיברים בגוף האדם.

נולד ברמת גן (1960) וגדל בגבעתיים. בשנים האחרונות מתגורר במושב הטמפלרי בני עטרות הנמצא בצומת יהוד. נשוי בשנית ואב לארבעה, שלושה בנים ובת.

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI