כעת גולשים באתר: 263
מספר הספרים באתר: 17,743
מספר הביקורות באתר: 40,792
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
טעון תיקון
  שם הסופר
  שפת מקור
עברית
  ז'אנר
  מספר עמודים
333
  הוצאה לאור ליברוס הוצאה לאור
  שנת הוצאה לאור של המקור
2014
  עורך יפעת הראבן
  תאריך הכנסה לאתר
08/04/2014
     
 
טעון תיקון - שמואל פרץ - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 3403
 
בשנת 1982, ראש הממשלה מנחם בגין חותם על הסכם שלום שאפתני וכולל ﬠם כל מדינות ﬠרב השכנות. בתמורה, מחזיר את רוב השטחים שנכבשו ב־1967 לאחר תיקונים מוסכמים. צועד דרמטי זה מעורר ביקורת רבה, אך ﬠם השנים נרגעו הרוחות ושתי המדינות, ישראל ופלסטין, מתקיימות בשלום יחסי זו לצד זו.
 
 
בשנת 2012, שלושים שנה לאחר מכן, מיליונר הייטק צﬠיר בשם אסף שקד מזמין שלושה היסטוריונים ומבקש מכל אחד מהם, תמורת שכר נדיב, לכתוב תסריט מפורט ומנומק המתאר כיצד היתה נראית ישראל כיום אלמלא חתם בגין על הסכמי השלום.
 
אך לא רק אסף חובב ההיסטוריה מתעניין בממצאי המחקרים. השמוﬠה ﬠל אודותיהם מגיﬠה לאוזניו של ראובן גולן, מנהיג מפלגה לאומית קטנה, שמנצל את ההזדמנות להוציא לפוﬠל תוכנית מתוחכמת ומסוכנת שרקם במשך שנים ארוכות. אסף נקלע למערבולת תקשורתית ופוליטית אפלה, המאיימת להטביעו ולסחוף עמה את כל היקר לו. הוא נחוש להתחקות אחר רודפיו ולחשוף את התמונה השלמה, אך משזו מתגלה, מבין אסף כי הסכנה חמורה אף יותר משהוא מסוגל להעלות בדﬠתו.
 
טעון תיקון הוא רומן מתח פוליטי מבריק, המציג בפנינו היסטוריה חלופית ומציאות מאתגרת, שיש בה לא מﬠט כדי ללמד אותנו על חיינו כיום. בכתיבה קולחת ומותחת, ובאמצﬠות תחבולה ספרותית מרתקת, מגולל הספר את סיפורן של שגיאות המבקשות את תיקונן, מזהיר מפני הסכנות הרובצות לפתחה של הכמיהה לתיקון ונוגﬠ ברחשי הלב הכמוסים של כולנו.
 

המלץ לחבר

טעון תיקון
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI