כעת גולשים באתר: 80
מספר הספרים באתר: 17,327
מספר הביקורות באתר: 38,603
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
לצאת מתקיעות
  שם הספר בשפת המקור
Getting Unstuck
  שם הסופר
  שם הסופר בשפת המקור
Timothy Butler
  שפת מקור
אנגלית
  ז'אנר
  מתרגם יונתן בר
  מספר עמודים
223
  הוצאה לאור פקר
  שנת הוצאה לאור של המקור
2011
  מעצב העטיפה יפה נוימן
  תאריך הכנסה לאתר
01/07/2013
     
 
לצאת מתקיעות - טימותי בטלר - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 2900
 

כשאנו ניצבים מול משבר בעבודה או בחיינו האישיים, אנו מנסים לפלס את דרכנו קדימה באמצעות השקפות העולם והדפוסים הישנים שלנו. עד מהרה אנו מבינים שזה לא עובד ומגיעים למבוי סתום ולתקיעות. האנרגיה וכוח הרצון מתחילים להימוג; האמונה שלנו בעצמנו נראית פחות ודאית. אנחנו מתחילים שוב לשמוע את קולם המציק של ביקורת עצמית ושל ספקות ישנים בדבר היכולות שלנו והכיוון שבחרנו. נראה לנו שאנו שוקעים. בתחילה עשויות תחושות אלה לעורר דאגה, אך עלינו לדעת לזהות אותן כסימנים לתחילתו של תהליך חשוב. מצב המבוי הסתום – התקיעות, הכרחי להתפתחות שלנו. הוא יכול להוביל לדרך הבנה חדשה ולסוג חדש של מידע. התקיעות מזמינה אותנו להשיל את פחדינו ולנוע, להמיר וודאות בפגיעות, רגשנות בעומק רגשי ונוחות העולם המוכר, באנרגיה חדשה של חיים מרגשים ומאתגרים.
כולנו יכולים לחוש לפתע תקועים ואומללים. תחושות אלה עשויות לצוץ ברגעים צפויים: פיטורים, סיום מערכת יחסים זוגית, ילד שעוזב את הקן או מותו של אדם אהוב. אך הן עשויות לצוץ ברגעים בלתי צפויים: כשעבודת חיינו מאבדת את משמעותה בעינינו, כשאנו משתוקקים לאינטימיות אך לא מוצאים את בן הזוג הנכון או כשאנו כמהים לחדש את יצר ההרפתקנות בחיינו.
כשאנו תקועים, לעתים איננו מצליחים להבין שזהו משבר הכרחי; בלעדיו איננו יכולים לצמוח, להשתנות, ובסופו של דבר לחיות חיים מלאים יותר בכל תחום בחיינו. כדי לצאת מהמבוי הסתום ומהתקיעות עלינו לנוע באופן הדרגתי לעבר מקום חדש בחיינו. הספר לצאת מתקיעות מזמין אותך לבנות באופן עצמאי תוכנית פעולה שתאפשר לך להתקרב לעבודה ולחיים משמעותיים יותר.
טימותי בטלר הוא פרופסור מן המניין בפקולטה לעסקים בהרווארד. הוא עוסק בפסיכולוגיה, בפסיכותרפיה ובייעוץ קריירה זה יותר מ 25 שנה.
 

 

המלץ לחבר

לצאת מתקיעות
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI