כעת גולשים באתר: 173
מספר הספרים באתר: 17,342
מספר הביקורות באתר: 38,907
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
  זוהר אביב  

זוהר אביב כותבת על עצמה:
כשהייתי ילדה, היה לי חלום. להיות פיה מעופפת שנוגעת במקל קסמים בילדים ועושה שירגישו טוב, שיחייכו. רציתי בזאת כי לי לא היה טוב, הייתי עצובה ובודדה, היה במושב שלי ילד אלים שאיים והרביץ.
כיום אני חשה שאני מגשימה חלומי. הספרים שאני כותבת הם מקל הקסמים שלי, והם נוגעים בילדים משפרים הרגשתם ומרפאים את נפשם. אני מפרסמת מכתבי קוראים, משתדלת להענות לבקשות הקוראים ולעיתים עושה מהם גיבורי ספרים כמו ביד הפלא 7-על רגל אחת,  סער עמיקם הוא ילד אמיתי שאבד רגלו בתאונה, וכמו ביד הפלא 4- קסם של חבר, דניאל עמית הוא ילד אמיתי עם אוטיזם.
אני עושה הכל כדי להיטיב עם הילדים וזה מה שעושה גם לי טוב.
בסדרת חבורת כוח המוח אני נותנת להם טיפים לניהול קונפליקטים, כדי למנוע אלימות. העניין הזה הוא בנפשי.
בכוח הלב אני מפנה אותם לערכי אהבת הזולת, כבוד וסבלנות בזוגיות.
מאד שמחה לשמוע הורים ומורים שאומרים לי שבזכות ספריי גם ילדים שונאי קריאה , החלו לקרוא ונדבקו אל עולם הספרים.  הספרים בסדרות- חבורת כוח המוח, יד הפלא, כוח הלב, מסע מצמרר, מתאימים לגילאי 8-14.
 
 בעיני לספר יש ערך ענק. כי ספרים גדלו אותי ונתנו לי ערכים בילדותי במושב אודים. ואני מודה לכל אדם שעוסק בהבאת נושא הספרים אל הילדים. תודה נוריתה.
 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI