כעת גולשים באתר: 111
מספר הספרים באתר: 17,427
מספר הביקורות באתר: 39,216
הדסטרט
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

עיון - ל

Pages

״טעות לחשוב שהעבר מת. אין דבר שקרה בעבר שאין לו השפעה על ההווה״ ויל דוראנט
״ציוויליזציה גדולה אינה נכבשת מבחוץ בטרם הרסה את עצמה מבפנים״ אריאל דוראנט

"לחזק כנפיים ולעוף" מאת עליזה לסרי, בהוצאת ספרי ניב, מציג סיפורי מקרה של תלמידים בעלי קשיים מתחומים שונים, לכל מקרה מותאם סוג טיפול ואסטרטגיה מתאימה. הוא נועד לעורר הורים, מורים ומטפלים לחשוב על תלמידיהם, על אלה המתוסכלים והקרובים לייאוש שאינם מצליחים בכיתה.

הספר "לי נקם ושילם" (דברים לב, לה): היישוב, השואה וקבוצת הנוקמים של אבא קובנר מתאר ומנתח את קורותיהם של כחמישים צעירים וצעירות יהודים, שבתקופת השואה נאבקו בגרמניה הנאצית בגטאות, ביערות ובמחנות. כשנפגשו אחרי המלחמה על אדמת אירופה, נוכחו לדעת שאיבדו את כל עולמם, ונשבעו לנקום בגרמנים נקמה נוראה, עין תחת עין. זהו סיפורה הדרמטי של שנה שלמה, שבמהלכה התפזרו חברי הקבוצה בגרמניה החרֵבה, מחפשים דרכי ביצוע, נאמנים לשבועתם זו ולמנהיגם הנערץ, אבא קובנר.

    פידל קסטרו שתל בסי. אי. איי חפרפרת, שהחוקרים לא הצליחו לגלות 
    נוויל צ'מברליין חשב שאפשר וצריך להאמין לאדולף היטלר
    איש העסקים ברני מיידוף הצליח לתעתע בברוני כספים ברחבי העולם
איך הם עשו את זה? 

ש צלילים שאם רק שומעים אותם פעם אחת, אי אפשר לשכוח יותר לעולם.אבל לא רק צלילים כאלה קיימים, יש גם דממות כאלו. יש רגעים מיוחדים של שקט שנצרבים בלב, שחודרים עמוק:הדממה שמתפשטת במליאת הכנסת לפני שמתחיל עוד נאום חשוב, רגע לפני שהנואם מכחכח בגרונו ופותח : " אדוני היושב ראש, כנסת נכבדה" - היא מהדממות הבלתי נשכחות הללו.

לקראת האירוויזיון בישראל, הופיע: "למה הומואים אוהבים אירוויזיונים" ספר המפרט את הפילוסופיה והרציונל העומדים מאחורי האהבה האובססיבית של חברי הקהילה הגאה לתחרות האירוויזיון. זהו ספרו החדש של דורון בראונשטיין, מוסיקאי, סופר ואקטיביסט למען זכויות הלהט"ב בישראל. הספר "למה הומואים אוהבים אירוויזיונים" יצא לאחרונה לאור לקראת האירוע הגדול שיתקיים באביב הקרוב בישראל ומנסה להתחקות אחרי שורשי התופעה.

הספר לפרוץ את חומת הזכוכית – זוגיות ונישואין לאנשים עם מוגבלות, מזמין את קוראיו למסע נועז, במונחי ימינו, המותח את המציאות החברתית אל מעבר למקובל ואולי אף מעבר לדמיון. חוקרים, מלומדים, רבנים ואנשי מקצוע חברו על מנת להוכיח, איש איש בתחומו, כי אפשר לפרוץ את חומת הזכוכית, מאחוריה חיים אנשים שהתרגלנו לראות אותם כשוליים חברתיים, כדי שיוכלו לנוע בבטחה אל מרכז הבמה ולהקים משפחה, זוגיות, ואף הורות.

לעשות כסף יזניק אתכם מעבר לפחדים ולמכשלות שמנעו מכם עד כה הצלחה כלכלית. ג'ן סינצ'רו מסתמכת על השינוי שעברה בעצמה – במהלך שנים מעטות מאוד – מאישה עם חשבון בנק ריק שגרה במחסן רעוע ומבודד לאישה שנוסעת ברחבי העולם ולנה במלונות יוקרה.

סינצ'רו חוותה על בשרה כיצד חוסר ביטחון ופחד מכישלון מונעים מאיתנו לפעול, ומה באמת דרוש בכדי לפלס את הדרך במעלה הסולם הכלכלי.

בעזרת הרבה הומור ותובנות פשוטות ומעשיות, סינצ'רו תספק לכם את הכלים לממש את הפוטנציאל שלכם לשגשוג כלכלי. בספר הזה תלמדו:

למה אנחנו ישנים? 

לפעמים זה הצורך שהוליד את הרעיון, לעתים זה חלום ילדות שהתגשם, ולפעמים ההמצאה ששינתה את פני ההיסטוריה נולדה לגמרי במקרה. מאחורי כל אחד מההמצאות ומהממציאים הישראלים מסתתר סיפור שהוא עולם ומלואו, סיפור רצוף אתגרים, אכזבות, כישלונות, והרבה אמונה. מדינת ישראל שימשה לא רק כתפאורה, אלא פעמים רבות היתה המנוע להצלחה, היוותה השראה וסיפקה ליזמים את הצורך – אך גם את הקרקע הפורייה לפרוץ ולהצליח.

Pages

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI