כעת גולשים באתר: 225
מספר הספרים באתר: 17,345
מספר הביקורות באתר: 38,941
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

מתח - מ

Pages

רוברט ברינדזה הכניס לחיינו בסערה את הבלשית אריקה פוסטר עם שני ספרים קודמים בסדרת המתח שלו – "הנערה בקרח" ו"מארב לילי". פוסטר הפכה דמות נוכחת בחייהם של קוראים ברחבי העולם, והסעירה לבבות של חובבי הז'אנר. 

את עושה אותו דבר מדי יום.
את יודעת בדיוק לאן את הולכת.
את לא לבד.

כשזואי ווקר רואה את התמונה שלה במדור המודעות האישיות בעיתון לונדוני, היא נחושה לגלות איך היא הגיעה לשם. אין שום הסבר: תמונה מגורענת, כתובת אתר אינטרנט ומספר טלפון.
בני משפחתה משוכנעים שהאישה רק דומה לזואי, אבל למחרת מופיעה במודעה תמונה של אישה אחרת, וביום שלאחר מכן עוד מישהי..
האם זו טעות? אולי צירוף מקרים? או שמישהו עוקב אחרי כל תנועה של הנשים האלו?

מקום מחסה, סיפור עוצמתי ומותח על רגש ועל גבורה.

 

זה היה ערב טיפוסי בקניון בפורטלנד, מיין. שלוש חברות בנות עשרה חיכו שהסרט יתחיל, בחור פלירטט עם בחורה שמכרה משקפי שמש, ואימהות ערכו קניות כשילדיהן עימן.

 

ואז הגיעו היורים.

 

"איך, לדעתך, ניתן לזרז את פעמי המשיח מבלי להרוס את כל מה שבנינו כאן?"
"זה הכול עניין של מנהיגות. אם יקום קומץ של אנשים איכותיים בעלי השפעה, שלא יחשוש להפר את החוק החילוני, אפשר יהיה להחיש את התהליך. אני בטוח שהקדוש ברוך הוא יהיה בעזרם."

חייה של זואי בסכנה...
שלוש נשים בשיקגו מתגלות לאחר שנחנקו, נחנטו והוצבו לראווה, כאילו הן עדיין בחיים, ופסיכולוגית הזיהוי הפלילי זואי בנטלי מוזעקת לסייע בחקירה. מהר מאוד מגלים זואי והשותף החדש שלה, טייטום גריי, שהם הפכים מוחלטים: היא יסודית, נחושה וממוקדת, ואילו הוא זחוח וחסר כבוד לכללים. לא בדיוק התחלה ברגל ימין לצוות שאמור לצלול לתודעתו החולנית של רוצח סדרתי, שאם לא ייעצר - ימשיך במסע ההרג שלו.

"מתוך האפלה" מאת גרג הורביץ בהוצאת דני ספרים הוא מותחן מסחרר ויוצא דופן, הרביעי בסדרת רבי המכר "פרויקט "X.

במלאת 400 שנה למותו של שייקספיר, פנתה הוצאת הוגארת לסופרים הידועים ביותר בעולם והציעה להם לכתוב רומן ברוח אחת מיצירותיו של המחזאי המפורסם בעולם. 
זוהי גרסתו של יו נסבו למקבת.

אחרי שנכנס לחיינו בסערה עם "הנערה בקרח" – רומן הפשע שכיכב, בין היתר, במקום הראשון ברשימת רבי המכר של קינדל ארה"ב, סוחף אחריו סופר המתח המוערך רוברט ברינדזה את העולם כולו עם "מארב לילי", ספר המשך העוקב אחר החוקרת אריקה פוסטר; וכשהמארב הלילי מתחיל, המוות הוא רק עניין של זמן...

 

"משהו במים" מאת קתרין סטידמן הוא מותחן פסיכולוגי מעולה הלופת אותנו, הקוראים, בכל כוחו ומעמת אותנו עם התקוות שאנחנו מנסים להיאחז בהן, עם התשוקות שאנחנו נאבקים בהן ועם השקרים המושלמים שאנחנו מספרים לעצמנו.

 

לפעמים‭ ‬מספיקה‭ ‬הודעה‭ ‬בת‭ ‬שלוש‭ ‬מילים‭ ‬בטלפון‭ ‬הנייד‭ ‬כדי‭ ‬לזעזע‭ ‬את‭ ‬כל‭ ‬עולמך‭. ‬וכשהשולחת‭ ‬היא‭ ‬קייט‭, ‬חברתך‭ ‬מהתיכון‭ ‬המבקשת‭ ‬לכנס‭ ‬את‭ ‬החבורה‭ ‬שהסתלקה‭ ‬בימים‭ ‬עברו‭ ‬מבית–הספר‭ ‬בלי‭ ‬לספק‭ ‬הסברים‭ ‬לאיש‭, ‬שום‭ ‬דבר‭ ‬טוב‭ ‬לא‭ ‬יֵצא‭ ‬מזה‭. ‬אייזה‭ ‬יודעת‭ ‬את‭ ‬זה‭ ‬כבר‭ ‬ברגע‭ ‬שהיא‭ ‬מקבלת‭ ‬את‭ ‬ההודעה‭, ‬ובכל‭ ‬זאת‭, ‬בתוך‭ ‬זמן‭ ‬קצר‭ ‬היא‭ ‬מוצאת‭ ‬את‭ ‬עצמה‭ ‬על‭ ‬הרכבת‭ ‬בדרכה‭ ‬לביתה‭ ‬של‭ ‬קייט‭. ‬ברור‭ ‬לה‭ ‬גם‭ ‬שתיאה‭ ‬ופטימה‭ ‬יצטרפו‭ ‬אליהן‭.

Pages

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI