כעת גולשים באתר: 84
מספר הספרים באתר: 17,432
מספר הביקורות באתר: 39,219
הדסטרט
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

מתח - ג

Pages

ד"ר אוגוסטוס הָף, מרצה ועמית מחקר באחד הקולג'ים הידועים של קיימברידג', נקלע למצב בעייתי: אחד הסטודנטים שלו נפל מגג הקפלה של קינגס קולג' ומת. האם זאת רק תאונה טרגית או שמא מעשה רצח? אוגוסטוס משער שמדובר ברצח, שכן המנוח לא היה טלית שכולה תכלת, נהפוך הוא. 

ביולי 2015 זה מתחיל. רוצח מסתורי עולה מגיא בן הינום ומשאיר אחריו שובל גופות וכתובות שנאה ברחבי ירושלים. אל הזירה הראשונה מתוך רבות נקלע יונתן שלם, שהיה אחד החוקרים המבטיחים במחוז ירושלים, עד שהודח. כעת ליונתן אין ברירה והוא ייאלץ להתמודד עם השדים בעברו ולעבוד שוב עם לינה, מי שהיתה שותפתו בתפקיד הקודם ואחראית לכך שחייו נהרסו.

המשך לאַת מאת קרוליין קפנס

מהפנט וומצמרר." סטיבן קינג

"

מותחן מצמרר־מטריד־סקסי על אהבה אובססיבית והונאה מבעיתה ומתוחכמת.

 

גדוד המוסטנג הקופץ מאת קולונל מארטל. חיי המוסטנג הקופץ הם ארבעה צוותי קרב שהשתלטו על הגדה הווייטנאמית  של נהר טון  לה-סאן על גבול קמבודיה. הם קפצו מגבהים של תשע מטר לג'ונגל סבוך של מלכודות ושל נחשים ארסיים. קולונל ק'נת מארטל שפיקד על הצוותים מתאר את חיי היום יום המסוכנים במלחמה המטופשת ביותר בעולם

כשנועם גיבור, טייס קרב צעיר, ממריא יחד עם הנווטת נעמה פישר לגיחה המבצעית הראשונה בחייו, הפצצה שהם זורקים בעזה מציתה שרשרת אירועים שיוצאת משליטה.

שני אחים נחטפים ומוחזקים במחסן סירות ישן. הם לא מצליחים להשתחרר אבל מצליחים לשלוח מסר. הדם משמש כדיו, מכתב בבקבוק הוא אמצעי התקשורת.

מיה בטוחה שבעלה משקר לה. הוא נעדר תכופות אבל לא אומר לאן הוא הולך וכמה זמן ישהה שם. כשהוא חוזר היא צריכה לסבול את מצבי הרוח שלו, את האיומים שלו ואת התשוקות הכמוסות. היא חייבת לגלות את האמת והיא מוכנה לשלם את המחיר, נורא ככל שיהיה.

גשר שער הזהב אליסטר מקלין  בגשר הזהב, שיירת מאובטחת היטב ובה אילי נפט ערביים, אורחי נשיא ארצות הברית-נחטפים!למה?אליסטר מקלין הלילה הנצחי הוא לילה בו רופא-חוקר עם משלחת קטנה בגרינלנד נקלע לתוך מאבק דמים מצמרר על רקע המלחמה הקרה העם הרוסים. 244 עמודים של מתח בלתי פוסק

בגיל עשרים ושתיים הילי מגלה שלושה דברים על עצמה, שמאיימים להחריב את עולמה.

הגאות באותו לילה הייתה רצחנית. ילד צעיר צופה בשלושה גברים חופרים בור על קו המים ומכניסים לתוכו אישה צעירה. האישה בהריון והגאות עולה אט אט.

עשרים וארבע שנים לאחר מכן, הפשע המזעזע עדיין לא פוענח ושרשרת תקריות אלימות שוטפת את רחובות שבדיה. יש חבורה המכה חסרי בית, מצלמת את התקיפות ומעלה אותן לאינטרנט.

כשהכתובת על הקיר ברורה - חשוב לוודא שהקיר אמיתי 

Pages

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI