כעת גולשים באתר: 204
מספר הספרים באתר: 17,192
מספר הביקורות באתר: 38,218
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

חוק ומשפט - ד

 הספר מכיל ומבאר את כל דיני הנוטריון, כולל הסמכתו, סמכויותיו, חובותיו, פסיקה עדכנית והלכות, שכרו, אישורים נוטריוניים המיועדים לחו"ל, כללי תרגום, אתיקה מקצועית, שיפוט משמעתי, כללי ביקורת ונציגי המדינה בחו"ל.

חלקו הראשון של הספר עוסק בסקירה היסטורית ארכיאולוגית מקיפה ומקורית של התפתחות המקצוע, מבבל העתיקה ועד ימינו, כולל תיעוד (איורים ותמונות).

ספר הדרכה מעשי המביא את ההלכות באלפי סוגיות בדיני עבודה. הספר נכתב בצורת שאלות ותשובות, תוך הבאת אסמכתאות והפניות לפסקי הדין המנחים באותה הסוגיה. הספר נותן מענה לאלפי סוגיות בתחום העבודה ביחסים בין עובד ומעביד/מעסיק. הוא קל וידידותי למשתמש וניתן למצוא בוא תשובות מפורטות לסוגיות מגוונות העולות חדשות לבקרים בכל מקום עבודה.

נוסף על כך מצורף לספר תקליטור המביא דוגמאות להסכמי עבודה וכן מסמכים מהותיים ומגוון טפסים הנדרשים ביחסי העבודה.

ספרה החלוצי של ד"ר ענת פלג, חוקרת יחסי משפט ותקשורת ששימשה ככתבת קול ישראל לענייני משפט במשך שנים רבות, בוחן לראשונה באורח שיטתי ומקיף את השפעת התקשורת על ההליך המשפטי בישראל. הספר מבוסס על ראיונות עם תשעים ושניים שופטים, תובעים, עורכי דין פרטיים בכירים ועיתונאים ידועים, ועוסק במשפטים מוכרים ומתוקשרים, החל ממשפטו של השופט אליעזר מלחי, דרך משפטם של השר לשעבר אהרון אבו-חצרה והשופטת אסנת אלון-לאופר ועד למשפטיהם של הנשיא לשעבר משה קצב והשר לשעבר חיים רמון. הוא בודק בין השאר: 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI