כעת גולשים באתר: 222
מספר הספרים באתר: 17,435
מספר הביקורות באתר: 39,227
הדסטרט
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

זוגיות ויחסים - מ

"בשלב מסוים התחלתי ליזום אינטראקציות מיניות ולקבל ממנה דחיות. אולי לא חיזרתי כמו שצריך, אולי אם הייתי מחזר דברים היו נראים אחרת. במקום זה הפסקתי לנסות והשלמתי את החוסר בדרכים אחרות ולבד. הבן הבכור שלנו נולד. היינו חברים ושותפים מעולים, אבל לא היתה שם אינטימיות רגשית, ואינטימיות מינית לא היתה בכלל באיזור."

המאבק היום-יומי לשלב באופן מאוזן בין עבודה, זוגיות והורות משותף לנשים רבות בעידן שלנו. הפער בין מציאות חיינו לציפיות שיש לנו מעצמנו והדרישות שמציבה בפנינו הסביבה לעיתים קרובות מוביל לתסכול עמוק, חרדה ורגשות אשם, הנוכחים בחוויה היומיומית של משפחות רבות.

איך זה שלעתים אנו מקלקלים לעצמנו את האינטימיות שאנו כה כמהים לה ?

·       מדוע בזוגיות אנו מרגישים שאם רק בן/בת זוגנו היו משתנים קצת, הכול היה הרבה יותר קל ?

·       מה אנחנו מביאים לזוגיות מהמורשת המשפחתית בלי שאנחנו מודעים לכך ?

הספר הוא מסע זוגי ואישי מרגש, שמלמד באופן מעשי על כוח הריפוי שיש לזוגיות

ועל ההזדמנות לצמיחה דווקא כאשר נראה שהקשר תקוע ומתסכל. בספר זה

אחד המהלכים החשובים ביותר בחיינו הוא מציאת זוגיות.

למה כל כך קשה למצוא את האדם הנכון ביותר? למה זה חשוב לסנן את כל אלו שמתאימים פחות? איך בוחרים נכון? ואם כבר בחרנו, איך בונים את זה נכון? ואיך שומרים על זה לאורך זמן? איך קוראים נכון את הסימנים? איך מתרגמים אותם לשפה של המין השני? איך משדרים נכון? המון סימני שאלה, ללא סימני קריאה.

איך לדאוג שתמיד יהיו לך סטוצים? , איך להתנהל בעולם הרווקות ? להתחיל עם הידידה שלך ולהפוך אותה לבת זוג? איך להחזיר אקסית ? למצוא זוגיות ? למצוא אהבה ? לדעת להתחיל עם בחורה ברחוב או בבר ? למה בנות נמשכות למניאקים ? איך להתחיל עם גבר ? רווקות , נישואין , ידידות , רווק בעסקים, וכמובן סקס... עם טיפים.

 

תשובות  לשאלות / נושאים אלה ועוד ניתן למצוא בספרו החדש של סניה ולדברג "מדוע נשים אוהבות גברים" בהוצאת "אופיר ביכורים".

מעטים האנשים שלא חוו את הייסורים הכרוכים במערכות יחסים אינטימיות. לייסורים אלה צורות רבות: אנחנו אוהבים גבר או אישה שלא מוכנים להתחייב לנו, לבנו נשבר כאשר אהובנו או אהובתנו עוזבים אותנו, אנחנו שקועים בחיפושים סיזיפיים באינטרנט, חוזרים גלמודים מברים, ממסיבות או מפגישות עיוורות, משתעממים במערכת יחסים הרחוקה כל כך מציפיותינו.

השבת והקלסיקות הגרמניות, בית הכנסת ושיעורי הפסנתר, השתלבות והתבדלות, פמיניזם והשכלה – סביב מוקדים אלה נעו חייהן של נשים יהודיות בנות המעמד הבינוני בגרמניה הקיסרית.

נשים, מעמד ומשפחה מראה כיצד יצרו נשים יהודיות בעצמן את ההיסטוריה שלהן בתוך ההקשרים של המגדר, האתניות, הדת והמעמד. כמו כן הוא מעניק לנשים תפקיד מרכזי בחקר ההיסטוריה היהודית בכללותה.

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI