כעת גולשים באתר: 254
מספר הספרים באתר: 17,798
מספר הביקורות באתר: 41,038
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

הדרכה ולימוד - ת

סיפורי עלילות שלומי הישראלי וטינה הגרמנייה הם אינם סיפורים רגילים, אלא סיפורים קצרים ומשעשעים המותאמים ללימוד גרמנית. כל פרק הוא שיעור קצר בגרמנית מדוברת ושימושית ל"הישרדות" בגרמניה, כאשר ההתמקדות היא בשפת הדיבור והסלנג - כמו שגרמנים באמת מדברים.
 
מחברת הספר, מרגריטה פורטוס, כתבה את הסיפורים עם הרבה אהבה (הסופרת אוהבת את ישראל ואת גרמניה באותה המידה... אולי את ישראל טיפה יותר).
 
אוצר בלום של מידע לריפוי עצמי
תרופות סיניות ביתיות מציג מגוון רחב של תרופות סיניות מסורתיות, מותאמות לחיים המודרניים, כמו גם מבחר תרופות סיניות עממיות עתיקות.

ספר זה מהווה תמצית ניסיונה המעשי והעשיר של ד"ר וואנג, שנמשך למעלה מ-30 שנה, הן כרופאה בסין, והן כמטפלת בדיקור סיני ובעשבי מרפא סיניים בארה"ב.

פרופ` א. אמונס מתמקד בחקר הכרת התודה, בספר מתוארים מחקרים שונים, כך לדוגמא נמצא שאנשים שניהלו "יומן תודה", בו כתבו כל יום או לפחות מספר פעמים בשבוע מספר דברים עליהם הם יכולים להודות, דיווחו לאחר סיום המחקר שחייהם הוטבו לעומת הקבוצת מחקר שלא ניהלה "יומן תודה".


מדריך יעיל ומעשי, מצחיק וחכם, להורים לתאומים. אליזבת ליונס, אם לתאומים, מספרת במבט משועשע על חוסר הוודאות, ה"שיגעון" והשמחה שבשנה הראשונה עם תאומים. נקודת המבט ההומוריסטית אך הריאליסטית שלה, מספקת להורים לתאומים נקודת זינוק מצוינת שממנה יוכלו להמריא ולהתמודד עם השנה הראשונה והקשה.

ג'ושוע רוזנטל מציג בספר זה את עקרונות התזונה הנכונה ומגלה לקוראיו את סודות האכילה המותאמת אישית שמשלבת בין מדע התזונה לבין היבטים אישיים, כמו יחסים, אהבה, מיניות, רוחניות וקריירה. הספר מלא בתובנות חשובות על דיאטות ושיטות תזונה נפוצות שיאפשרו לכל אחד מכם להרכיב לעצמו השילוב המיטבי של המזון לגוף ולנפש שלו.

 

באמצעות ספר זה:

הסיכויים שהזוגיות שלכם יכולה להיות מספקת ומהנה יותר, בהפעלת הרבה פחות מאמץ מצדכם – גבוהים הרבה יותר מכפי שאתם מאמינים!

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI