כעת גולשים באתר: 254
מספר הספרים באתר: 17,798
מספר הביקורות באתר: 41,038
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

הדרכה ולימוד - ע

טבענו האמיתי הוא שמחת חיים וחופש פנימי לרקוד עם כל מה שהחיים מזמנים בדרכנו. אולם, לעתים לא ברור כיצד נוכל למצוא איכויות אלה בתוכנו, שכן הן חבויות תחת האכזבות והפצעים שהותירו בנו החיים, ושנדמים כעובדות מוצקות. ספר זה מציע לנו להתפכח מהאשליות המנהלות את חיינו, ולהבין שסרט הקולנוע המסעיר אותנו הוא רק תמונות המוקרנות על מסך.

המחבר, העוסק זה כשלושים שנה בחקר פולקלור צמחי ארץ ישראל, מסכם בספר מקורי וייחודי זה סקר שדה שנערך משך עשר שנים בצפון הארץ וכלל כ- 200 מרואיינים.

תחילה נפרשת ההיסטוריה של העצים המקודשים וגלגוליהם משך הדורות תוך שימת דגש על התרבויות השונות בעולם העתיק. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לפולחן העצים במקרא, תוך סקירת ממצאים ארכיאולוגיים ולשוניים עדכניים שהמחבר מאיר באור חדש.

אבטחת מידע נועדה להגן על הסודיות, השלמות והזמינות של המידע במחשב מבעלי כוונות זדוניות המעוניינים להשיג מידע זה. היום ניתן לראות את תחום אבטחת המידע פורח במגוון תחומים: האינטרנט, השרתים, הרשתות והתכנות.
 
הדרך הטובה ביותר להגן מפני האקרים היא לחשוב כהאקרים ולבחון את התשתיות והסביבה שלכם מנקודת המבט שלהם.
 
בספר זה תלמדו את דרך המחשבה של ההאקרים, תבינו איך פועל המחשב, איך עובדת הרשת, מהן חבילות מידע ואילו פרוטוקולים ושירותים קיימים.

המחשבה על כתיבת הספר ע"ב שמות בסוד היקום - סוד המגן דוד החלה בעקבות כתבה של משה יעקב, על מערת המכפלה, שהופיעה באינטרנט. משה יעקב נכנס למערה, ומצא קבוצת חרסים עתיקים, שעליהם מגיני דוד.

על מגיני הדוד חרוטים סודות גדולים. הטקסט המופיע עליהם מביא את סוד ע"ב השמות בכתב המלאכים.

מבחינתנו הכתבה סגרה מעגל של לימוד רב שנים.

אספנות של פריטים עתיקים וישנים היא הרפתקה שיש בה הנאה ועניין שמקורם בחפצים עצמם וגם במסעות הציד להשגתם.

ספר זה, שהוא מדריך ראשון בשפה העברית, מספק ידע בסיסי למי שעתיקות הוא התחביב שלו; יֶדַע שהכרחי להתמצאות ולניווט במסע המרתק לעולם העתיקות שמאפשר לשאול את השאלות הנכונות, להכיר שווקים, לזהות ולבחור את הפריטים המתאימים, לשלם מחירים סבירים ואולי גם למצוא מציאות.

בספר זה, חולק ד"ר מרפי עם הקוראים את המפתח הראשי שלו בעל ארבעת השלבים להשגת עושר, ומנחה אותם להשגת שפע ושגשוג. בעזרת השימוש בתכנית זו, איש מכירות הכפיל פי חמישה את הכנסתו, כומר מימן את הבנייה מחדש של כנסייה עבור קהילה מרוששת, והתרחשו סיפורי הצלחה רבים אחרים שיעניקו לך השראה וידהימו אותך!                                                           ד"ר ג'וזף מרפי חי בין השנים 1898־1981.

במאה השנים האחרונות, עשה האדם קפיצה אדירה בתחומים רבים והעולם שינה פניו ב-360 מעלות. עתה בא צביקה ברגמן, איש עסקים ואוטודידקט, ומחברם של ספרי כלכלה, כסף, בורסה ואימון עצמי, וטוען שכבר בעוד 45 שנה, ב- 2050, ייראה העולם שונה בתכלית השינוי:

בספרו "עתידנות", בונה ברגמן מצב חדש, שהוא אינו רואה בו מדע בדיוני, אלא מציאות עתידנית, שתנבע מהמצב הכלכלי העולמי דהיום, מהמצב הפוליטי והגיאו פיסי, ובעיקר: ההשפעה המוסלמית על עמי אירופה והשתלטות הסינים על העולם.

ספר- משימה גדולה המושלמת על ידי רצף של פעולות קטנות.
הבט לשמים, מה אתה רואה? שיקספיר כתב: "כטוב בעינכם"
במחזה הקלאסי שלו- ואכן, רבים האנשים המסוגלים להרים את ראשם,
לראות כטוב בעינהם ואף לכתוב על כך. ומה איתך?
מיתוסים רבים נכתבו אודות כתיבת ספרים, על התהליך ועל
הכדאיות או יותר נכון אי כדאיות לכתוב ולהוציא ספר משלך.
מיתוסים רבים עוד יותר נוצרו על הוצאות הספרים המרודעות, עושק
הסופר המתחיל, השנים הרבות שלוקח למחבר לכתוב ספר והקושי

עברית כהווייתה הוא ספר עזר לכותבים ועורכים. הוא מבוסס על מגוון רחב של ספרים, כתבי עת ועיתונים. הספר מציג את המסורות, את התקנים, ואת הנורמות לעומת השימוש הרווח, ועם זה הוא מנחה ומציע העדפות.

חלקו הראשון של הספר מביא עניינים כלליים. בפעם הראשונה ניתנות כאן תשובות לשאלות רבות שמטרידות את הכותבים ועד היום לא ניתנו להן תשובות מרוכזות.

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI