כעת גולשים באתר: 251
מספר הספרים באתר: 17,798
מספר הביקורות באתר: 41,038
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

הדרכה ולימוד - מ

Pages

הספר "מלכה בפיננסים" שכתב אוהד אבירם בהוצאת "ספרי ניב" הוא מדריך מעשי להשקעות, לניהול כספים ולביטחון כלכלי שיעשה לך סדר בתחום הפיננסים. הוא יעזור לך לבחור את אסטרטגיית ההשקעה שלך, את מוצרי ההשקעה ואת הגופים הטובים ביותר שינהלו בעבורך את ההשקעות (כשאת מבינה מי עושה מה, את יודעת במי לבחור). הספר כולל ידע רב שיסייע לך להחליט מה לעשות בכספך המופקד בבנק, בקרנות השתלמות ועוד.

המדריך של האוניברסיטה היוקרתית בעולם לפיתוח כישורי הניהול והמנהיגות שלכם, צעד אחר צעד.

לחיים הווירטואליים של ילדינו השפעות נהדרות ונוראיות כאחד. הרשת מעודדת ביטוי ויצירתיות, ומאפשרת לילדים לנהל קשר רציף עם אנשים משמעותיים עבורם ולזכות בתמיכה רגשית לאורך מרבית שעות היממה. מנגד, בעולם הסמארטפונים והרשתות החברתיות אורבות סכנות רבות, ובהן תופעה שהפכה בשנים האחרונות לרלוונטית ובוערת: תוקפנות ובריונות ברשת. כדי לטפל בכך ולמזער את התוקפנות עלינו להבין את המניעים והרציונל העומדים בבסיס התופעה.

מדריך זה נועד לספק כלים בסיסיים המאפשרים להגיש עזרה ראשונה, לכל אחד ללא רקע מקצועי, במצבי חירום המחייבים התערבות מיידית, במבוגרים, בתינוקות ובילדים.
המדריך לציבור הרחב, נולד מתוך שאיפה לאפשר לכל אזרח במדינה, להבין שביכולתו להעניק סיוע מציל חיים, גם ללא כל ניסיון בתחום.
במצבי חירום רפואיים, כמו אובדן הכרה, חנק, דימומים וכדומה, לאזרחים תפקיד חשוב וקריטי בהגשת סיוע מידי עד להגעת הצוות המקצועי של מד"א.

שרית טגנסקי כילדה וכמתבגרת התמודדה עם קשיים ולא הבינה למה למרות כל מאמציה להיות תלמידה טובה היא לא מצליחה. רק כשנולדו 3 ילדיה ואובחנו עם ADHD , הבינה שיש לילדיה את אותם דפוסים כמו לה, הפעם היה לזה סוף סוף אבחון ושם ודרכי פעולה. את הדרך כאמא למשפחה עם 3 ילדים "תוססים" עברה תוך כדי ניסוי ותהייה. הספרות בנושא הפרעות קשב וריכוז לא נתנה מענה להתמודדות עם המאפיינים הייחודיים של כל ילד וילד ושל המשפחה כולה.

מתמטיקה בהפתעה הוא ספר עשיר בגילויים.

 

הספר מיועד לתלמידי כיתות ו'–ז' עד י"ב.

 

הוא מתאים גם למבוגרים.

 

הוא מתאים למורים שרוצים להכניס "פלפל" לשיעורי החשבון.

 

והוא מתאים כשעשוע ומשחק בין הורים לילדים הגדולים.

 

כל מה שאתם זקוקים לו הוא:

 

   ⋅ מעט ידע בסיסי במתמטיקה

האלבום "מבט אחר על תל-אביב - צילומים, אתרים, סיפורים ומסלולי סיור", הוא פרי יצירתם של ערן ודוד גל-אור, בן ואב. בשנתיים האחרונות מטיילים ערן ודוד יחד ברחבי הארץ, בונים מסלולי טיול מקוריים ומגוונים, ומוציאים אותם לאור בסדרות מדריכי הטיולים מסלולים - להתאהב בארץ מחדש.

בעקבות הצלחת ספרו הקודם, תיבת האוצרות המתמטיים של פרופסור סטיוארט, איאן סטיוארט מציג בספרו החדש

תהליך האימון כפי שמובא ב"מברך כל רגע קצר", לא ישאיר אתכם אדישים לכך שזאת חוויה אישית ייחודית ועוצמתית. ווינר אף מיטיב לתאר אותה בגדר נס, ואין ספק שזה מרגיש כך עם המתאמנים שלי בכל פעם שמתקבלות תוצאות בלתי צפויות ומפתיעות בעוצמתן. הוא ממקד גם את סגולותיו של תהליך אימון שנעוצות בברית בין המאמן למתאמן, המקום שמאפשר לשתף דברים שלרב אנחנו שומרים לעצמנו, וההזדמנות להסתכל על החיים בדרך אחרת.

חיים ללא גבולות - ספר זה נועד לך! 
שיטות מוכחות לשחרור מלחץ מתח וחרדה והשגת שליטה מלאה על חייך 
צא מהלחץ עכשיו וחייה את חייך במלואם! 
מלחץ להצלחה ייקח אותך למסע אישי שישחרר אות סומים אישיים ויוביל אותך למיצוי הפוטנציאל שלך ולרוגע נפשי.

Pages

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI