כעת גולשים באתר: 203
מספר הספרים באתר: 17,435
מספר הביקורות באתר: 39,234
הדסטרט
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

הדרכה ולימוד - א

Pages

גברים רבים נכנסים לתקופת ההריון ללא ניסיון ומבלי שהכינו אותם לזה. ביום בהיר אחד הם מוצאים עצמם בתוך מציאות חדשה, לא מוכרת, המחייבת אותם להתמודד עם שינויים גדולים וסיטואציות מוזרות.
שאלות כמו ״על כמה עבירות תנועה מותר לעבור כשיורדים לאשתי המים…״ או ״איך משיגים המבורגר בשלוש לפנות בוקר…״, נותרות ללא מענה.
סיטואציות מורכבות כמו הביקור הראשון אצל הגניקולוג או הרגע שבו צריך לספר להורי, נראות מאיימות, מה שעלול ליצור תחושה כללית של לחץ, תסכול ורצו ןעז לברוח מהארץ.

מדריך כתיבה זה מיועד לסטודנטים ולכל המעוניינים לכתוב בצורה בהירה, משכנעת ותמציתית.

 

חלקו הראשון מלמד כיצד להתגבר על דחיינות ועל מחסומי כתיבה ומציג את הדרישות הבסיסיות של כתיבה אקדמית: מבוא, גוף העבודה, סיכום, שאלת מחקר, טענה, כללי ציטוט, הצעת מחקר ועוד.

 

תשעה‭ ‬מתוך‭ ‬עשרה‭ ‬אנשים‭ ‬מודים‭ ‬שהם‭ ‬מכורים‭ ‬לטלפון‭ ‬החכם‭ ‬שלהם‭. ‬העשירי‭ ‬משקר‭.‬ המכשירים‭ ‬החכמים‭ ‬השתלטו‭ ‬על‭ ‬חיינו‭: ‬אנחנו‭ ‬בודקים‭ ‬אותם‭ ‬כשאנחנו‭ ‬מתעוררים‭ ‬והם‭ ‬הדבר‭ ‬האחרון‭ ‬שאנחנו‭ ‬מניחים‭ ‬ליד‭ ‬המיטה‭ ‬כשאנחנו‭ ‬הולכים‭ ‬לישון‭. ‬זה‭ ‬לא‭ ‬עניין‭ ‬מקרי‭: ‬המתכנתים‭ ‬משתמשים‭ ‬בידע‭ ‬קיים‭ ‬על‭ ‬מוח‭ ‬האדם‭, ‬הורמונים‭ ‬ותגובות‭ ‬פיזיולוגיות‭ ‬על‭ ‬מנת‭ ‬לגרום‭ ‬לנו‭ ‬להתמכר‭ ‬לטלפונים‭ ‬החכמים‭ ‬שלנו‭, ‬ולבדוק‭ ‬אותם‭ ‬שוב‭ ‬ושוב‭.

תקציר הספר "אוטיזם- מסע להבנת הרצף"

כל מה שויטאלי בוצ'אצקי רצה, הוא להכין עצמו כהורה לקראת לידת ילדיו. כאיש הייטק שעובד סביב השעון, שאל את עצמו איך יוכל להיות האבא הטוב ביותר לילדיו בשעה אחת ביום.

הוא החל ללמוד את התחום. קרא מאות ספרים ואלפי מחקרים, השתתף בקורסים וסדנאות ושמע עשרות הרצאות. בשלב מסויים החל לשתף את תובנותיו ואת התהליך שעבר בעמוד בפייסבוק בעל שם זהה לספר. להפתעתו הגדולה העמוד תפס תאוצה ותוך זמן קצר כבר היו לו עשרות אלפי עוקבים פעילים.

מאת הדמויות המובילות בישראל בתחום הטיפול בהפרעות חרדה

צופי מרום | מיכל ניובורן | מרים לבין | איוה גלבוע-שכטמן

“כף ידו של הילד שלכם היא ייחודית אך ורק לו. לכל אדם כף יד ייחודית, המהווה את תעודת הזהות הביומטרית והגנטית שלו. כפות הידיים הן איבר זוגי מרתק בשל עוצמותיהן הביולוגיות, הפסיכולוגיות והנוירולוגיות. כמעט כל מדדי היד נותרים קבועים מתקופת העוברות ועד פרישה.

הספר עורך היכרות עם עולמה המופלא של הכירולוגיה ופותח בפניכם הקוראים צוהר נגיש ומעשי באמצעות הכרת נתוני היד וסימניה, להבנת עולמם הפנימי של ילדיכם.

רוג'ר הארנבון עיף ולא מצליח להרדם. הוא ואמא ארנבת יוצאים לבקש עזרה מדוד פיהוקי. בדרך הם פוגשים את החלזון הישנוני טוב הלב ואת הינשופה החכמה הממשקפת , שנותנים להם עצות טובות להרדמות מהירה. אף על פי שהוא מרגיש עיף יותר, רוג'ר ממשיך בדרכו. אחרי שדוד פיהוקי בוזק על רוג'ר הארנבון אבקת שנה קסומה, רוג'ר הולך ומתעייף ובקושי מצליח להגיע הביתה, שם הוא צונח למטתו וישן שנה עמקה ורצופה כל הלילה.

 

אנשים רבים נעזרים בטיפול פסיכולוגי כדי  להתגבר על בעיות נפשיות שונות. ניתן 
להתמודד עם הבעיות הללו בעזרת ספרי הדרכה לעזרה עצמית שיעילותם הוכחה. 
בסדרת הספרים ”איך להתגבר על“ נעשה שימוש בעקרונות מהטיפול הקוגניטיבי 
התנהגותי )CBT( כדי לטפל במגוון רחב של בעיות, כגון חרדה, דאגות, מתח, אבל, דיכאון, נדודי שינה ומשקל עודף.

הספרים בתרגום העברי הותאמו לקהל היעד הישראלי, בשיתוף עם הארגונים המקומיים מתחום בריאות הנפש.

Pages

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI